Hypotéka na byt Hypotéka na byt Hypotéka na byt Hypotéka na byt Hypotéka na byt Hypotéka na byt Hypotéka na byt Hypotéka na byt
Výše hypotéky (celé koruny):
Doba splatnosti (celé roky):
Úroková sazba (aktuální sazby zde):
Výsledná splátka:

Hypotéka na ateliér / studio / nebytová jednotka

Ateliér nebo-li studio je nebytová jednotka, která může být používána pro bydlení. Důvodem, proč je zkolaudovan jako nebytová jednotka a nikoliv jako byt, může být například nedostatečná míra oslunění (z pohledu předpisů upravujících minimální míru slunečního světla pro byt), nedostatečná výška stropů nebo vyšší hlučnost. Při koupi novostavby platí na ateliér nesnížená výše DPH (20% místo 10%), ale i tak bývá cena ateliéru nižší, než by byla cena obdobného bytu.

Hypotéka na ateliér (resp. hypotéka na studio) je v některých bankách vnímaná jako standardní úvěr, jiné banky takovou nebytovou jednotku (i když pro bydlení) neumí financovat.

Hypoteční banky dávají přednost vyššímu podílu vlastních zdrojů klienta (alespoň 15 – 20%), i když existují i varianty 100% hypotéky.

Která hypotéka na družstevní byt bude nejlépe vyhovovat Vašim potřebám? Nejrychlejší konzultace je pro Vás každý den na telefonním čísle +420 608 444 080. Získejte lepší podmínky pro svoji hypotéku – garance rychlosti, úrokových sazeb a maximálního pohodlí!

Jméno:
E-mail:
Mobil:
Město:
Vzkaz:
Datum a čas:
Výše hypotéky :
Preferovaná splatnost hypotéky (max. do 70 let věku):
Platil(a) jste vždy řádně své splátky:
Varianta hypotéky:
Váš-email:
Vaše telefonní číslo:
HYPOTÉKA NA POZEMEK HYPOTÉKA NA REFINANCOVÁNÍ HYPOTÉKA NA DŮM HYPOTÉKA NA DRUŽSTEVNÍ BYT HYPOTEČNÍ KALKULAČKA NOVOSTAVBY PRAHA
Hypotéka na byt