Hypotéka na byt Hypotéka na byt Hypotéka na byt Hypotéka na byt Hypotéka na byt Hypotéka na byt Hypotéka na byt Hypotéka na byt
Výše hypotéky (celé koruny):
Doba splatnosti (celé roky):
Úroková sazba (aktuální sazby zde):
Výsledná splátka:

HYPOTÉKA NA BYT - DRUŽSTEVNÍ BYT

V případě „koupě“ družstevního bytu se nejedná o převod vlastnictví bytu, ale o získání podílu v bytovém družstvu. Byt zůstává ve vlastnictví bytového družstva, a proto nelze hypotéku zajistit kupovaným bytem. Hypotéka na družstevní byt tak může být v těchto variantách:

Hypotéka na družstevní byt: SE ZÁSTAVOU JINÉ NEMOVITOSTI (máte-li k dispozici jinou nemovitost, kterou je možné ručit bance za poskytnutou hypotéku)

Hypotéka na družstevní byt – S POZDĚJŠÍM PŘEVODEM DO OSOBNÍHO VLASTNICTVÍ (je-li v blízké době plánován převod kupovaného bytu do osobního vlastnictví)

Hypotéka na družstevní byt – BEZ MOŽNOSTI JINÉ ZÁSTAVY A BEZ PŘEVODU DO OSOBNÍHO VLASTNICTVÍ (pokud ani jedna z výše uvedených možností není reálná)

Která hypotéka na družstevní byt bude nejlépe vyhovovat Vašim potřebám? Nejrychlejší konzultace je pro Vás každý den na telefonním čísle +420 608 444 080. Získejte lepší podmínky pro svoji hypotéku – garance rychlosti, úrokových sazeb a maximálního pohodlí!

Jméno:
E-mail:
Mobil:
Město:
Vzkaz:
Datum a čas:
Výše hypotéky :
Preferovaná splatnost hypotéky (max. do 70 let věku):
Platil(a) jste vždy řádně své splátky:
Varianta hypotéky:
Váš-email:
Vaše telefonní číslo:
HYPOTÉKA NA POZEMEK HYPOTÉKA NA REFINANCOVÁNÍ HYPOTÉKA NA DŮM HYPOTÉKA NA DRUŽSTEVNÍ BYT HYPOTEČNÍ KALKULAČKA NOVOSTAVBY PRAHA
Hypotéka na byt