Hypotéka na byt Hypotéka na byt Hypotéka na byt Hypotéka na byt Hypotéka na byt Hypotéka na byt Hypotéka na byt Hypotéka na byt
Výše hypotéky (celé koruny):
Doba splatnosti (celé roky):
Úroková sazba (aktuální sazby zde):
Výsledná splátka:

Hypotéka na byt - jak na to?

Využijte zkušenosti a bezplatné poradenství našeho týmu. Rychle a ochotně Vám poradíme. Pokud si budete přát, vybranou hypotéku na byt Vám vyřídíme včetně nezbytného „papírování“. Zajistíme pro Vás také znalecký odhad nemovitosti a pomůžeme Vám s rychlým vyčerpáním úvěru. Získejte lepší podmínky pro svoji hypotéku!

Hypotéka na byt krok za krokem:

1. Informativní schůzka či rychlá telefonická konzultace – vyberte si místo a čas, zajistíme Vám hypotéku na družstevní byt kdekoliv v rámci ČR. Prosím, zavolejte nám ještě dnes.

2. Výběr nejlepší hypotéky – hypoteční makléř Vám ochotně připraví kalkulace jednotlivých variant, vyjedná možné individuální slevy a poradí s výběrem optimálního řešení.

3. Kompletace dokumentů – hypoteční makléř Vás seznámí s podklady potřebnými pro získání hypotéky na byt, se vším Vám poradí a většinu „papírování“ vyřídí za Vás. Zajistí pro Vás případný znalecký odhad nemovitosti a pomůže Vám i s dalšími podklady požadovanými bankou.

4. Schvalování úvěru – hypoteční banka posoudí dokumenty týkající se Vašeho příjmu a nemovitosti a prověří všechny důležité skutečnosti. Poté je hypotéka na byt schválena a banka připraví úvěrovou smlouvu.

5. Podpis úvěrové smlouvy – hypoteční makléř s Vámi překontroluje správnost úvěrové smlouvy, vysvětlí Vám případné nejasnosti a doprovodí Vás do banky k podpisu.

6. Čerpání hypotéky – než banka pošle peníze, bývá potřeba bance doložit dokumenty uvedené v podmínkách čerpání úvěru. Hypoteční makléř je Vám samozřejmě plně k dispozici, a proto Vás ani v této závěrečné fázi nečekají s hypotékou na byt žádné zbytečné starosti.

Obraťte se s důvěrou na naše hypoteční odborníky. Nejrychlejší a bezplatná konzultace je pro Vás dostupná každý den na telefonním čísle +420 608 444 080.

Jméno:
E-mail:
Mobil:
Město:
Vzkaz:
Datum a čas:
Výše hypotéky :
Preferovaná splatnost hypotéky (max. do 70 let věku):
Platil(a) jste vždy řádně své splátky:
Varianta hypotéky:
Váš-email:
Vaše telefonní číslo:
HYPOTÉKA NA POZEMEK HYPOTÉKA NA REFINANCOVÁNÍ HYPOTÉKA NA DŮM HYPOTÉKA NA DRUŽSTEVNÍ BYT HYPOTEČNÍ KALKULAČKA NOVOSTAVBY PRAHA
Hypotéka na byt